1989 yılından beri iç giyim sektöründe faaliyet gösteren firmamız bayan iç giyim ürünleri üretmektedir.

İç Giyim sektöründe başarının anahtarının iyi bir ekip ve organizasyonlu çalışma olduğuna inanan kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürünlerimizde dantel, pamuklu, microfibre ve çeşitli polyester kumaşlar kullanılmaktadır.

Ticaret hayatında doğru ürünü, doğru firmadan uygun bir bedel karşılığında almanın en önemli prensiplerinden biri olduğuna inanan satış kadromuz siz müşterilerimize her konuda yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadır.

Unutmayalım, - güzellik daima ayrıntıda gizlidir - Ayrıntılar ise güzellikleri A'dan Z'ye yansıtmaktadır. Dikişlerimizdeki vazgeçilmez hassasiyet kumaş seçimlerimizdeki isabetli kararlar, en ufak ayrıntıları göz ardı etmeyişimiz ve yenilikleri yakından takip etmemiz 1989 yılından beri sınırsız, eksiksiz ve alanımızda rakipsiz hizmet vermemizi sağlıyor.

Ürünlerimiz Orta Doğu ve Arap ülkeleri, Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu ve Türk Cumhuriyetlerinde iç giyim sektöründe ön saflarda koşarken firmamız tüm gücünü siz, zevk sahibi müşterilerinden almaktadır.

Elif Tekstil Ürünleri Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
Kadir Sert